Žehlící ionizační kartáč - růžový - 599  za kus

599 Žehlící ionizační kartáč - růžový

Nastavení:

Žehličku zapojte do elektrické zásuvky. Zapněte pomocí vypínače A. Nastavte požadovanou teplotu pomocí tlačítek + a -. Nižší teplota je vhodná pro jemné vlasy, vyšší teplota pro pevné vlasy. Požadovaná / aktuální teplota se zobrazuje na LED displeji. Počkejte, dokud žehlička nedosáhne požadovanou teplotu.

Použití:

Používejte na čisté a umyté vlasy. Vlasy si před použitím důkladně rozčešte. Žehlička neslouží na rozčesávání vlasů. Vyberte pramen vlasů a chyťte ho jednou rukou. Druhou rukou vyžehlete vlasy. Pro snadnější dosažení žádaného efektu, nedávejte příliš mnoho vlasů. Vytvarujte požadovaný účes, pro delší účinek pak naneste lak nebo tužidlo na vlasy. Po hodině se žehlička automaticky vypne. Zapnout ji můžete opětovným spuštěním.

Upozornění:

Před uskladněním a přenosem nechte úplně vychladnout. Nepoužívejte v mokrém prostředí. Chraňte před pádem. Chraňte před dětmi, výrobek není hračka. Nerozebírejte, hrozí nebezpečí úrazu el. proudem a popálení. V případě poruchy se obraťte pouze na odborný servis. Používejte pouze na věci určené.

Funkce

pro husté vlasy zvolte vyšší teplotu (210 - 230)
pro normální texturované vlasy zvolte mírnou teplotu (190 - 210)
pro jemné, jemné vlasy, můžete zvolit teplotu (170 - 200), vyberte nízkou teplotu

Specifikace

Napětí: DC110V-220V
Příkon: 29W
Délka přívodního kabelu: cca 230 cm
Doba ohřevu / Optimální doba stylingu: 30 sekund
Termostatická teplota: 185 stupňů
Maximální teplota: 230 stupňů
Minimální teplota: 150 stupňů
Nastavení termostatu : 5 stupňů

Žehlící ionizační kartáč | Revoluční novinka pro dokonale rovné vlasy

ID: 226284